تهران، بلوار میرداماد غربی، کوچه دفینه، پلاک 4، طبقه 3، واحد 6

با دفتر مرکزی تماس بگیرید: 19 - 88773116 - 021

آدرس ایمیل: info@hamedanmoquette.com

با کارخانه تماس بگیرید: 40 - 34383238 - 081

آدرس ایمیل: info@hamedanmoquette.com

مطالب

ژئوتکستایل در راهسازی

ژئوتکستایل در راهسازی+ کاربرد و نحوه نصب

مواد ژئوسنتتیک، امروزه نقش پررنگی در صنایع مختلف دارند. این مواد که یک پل ارتباطی بین صنعت نساجی و صنایع سخت نظیر عمران، تاسیسات و مهندسی خاک به شمار می‌آیند، ژئوتکستایل، یکی از اعضای خانواده ژئوسنتتیک ها می‌باشد که کاربردهای بسیار مهمی در دنیای امروز دارد.

ادامه مطلب
ژئوتکستایل جهت کنترل فرسایش سواحل

ژئوتکستایل جهت کنترل فرسایش سواحل

الیاف مصنوعی با حضور پررنگ خود در زندگی امروز بشر، بسیاری از صنایع را دچار تحول کرده و بسیاری از مشکلات را برطرف نموده اند. این الیاف امروزه در سرتاسر دنیا برای صنایع گوناگون استفاده می شوند. یکی از مهم ترین کاربردهای این الیاف، کاربرد آنها در سواحل و مرزهای خشکی و آب است.

ادامه مطلب
ژئوتکستایل جهت زیرسازی جاده

ژئوتکستایل جهت زیرسازی جاده

الیاف ژئوسنتتیک که شامل خانواده بزرگی از بافته ها و حجم های پرکاربرد نظیر ژئوممبران، ژئونت، ژئوگرید، ژئوفوم و البته ژئوتکستایل هستند، امروزه بخش بزرگی از نیازهای صنایع گوناگون را برطرف می‌کنند. بسیاری از پروژه های عمرانی را می توانیم نام ببریم که به نوعی، از الیاف ژئوسنتتیک برای مقاوم سازی یا جدایش لایه ها یا کاربردهای مختلف دیگر بهره می گیرند.

ادامه مطلب

کاربردهای ژئوتکستایل در خط لوله

محصولات ژئوسنتتیک با اینکه هنوز هم توسط درصد بالایی از مردم شناخته شده نیستند و اسمشان هم به گوش اغلب مردم نخورده است، کاربردهای صنعتی بسیار مهمی دارند. ژئوممبران، ژئوگرید، ژئوفوم، ژئونت و ژئوتکستایل همه و همه اعضای خانواده ژئوسنتتیک ها هستند که زیر پوست صنایع مختلف، کارشان را انجام می دهند.

ادامه مطلب
موکت بهتر است یا سرامیک

موکت بهتر است یا سرامیک+ مقایسه در جدول

دنیای کفپوش های ساختمانی، هر روز با محصولات جدید و ارتقایافته، قدم هایی رو به جلو برمی دارد. برخلاف زمان های گذشته، دیگر چند انتخاب محدود برای پوشاندن کف منزل وجود ندارد بلکه خریداران با انبوهی از انتخاب های ممکن رو به رو هستند

ادامه مطلب
انواع الیاف موکت

انواع الیاف موکت کدامند؟+ معرفی بهترین نوع الیاف

اگر شما هم تجربه خرید موکت را داشته باشید، احتمالا به این مشکل برخورده اید که علاوه بر طرح و رنگ، باید ویژگی دیگری به نام جنس و ماده سازنده را نیز از میان انواع الیاف موکت انتخاب کنید. احتمالا در فرآیند خرید موکت، نام هایی را به عنوان الیاف موکت شنیده باشید که تا به حال به گوشتان هم نخورده باشد.

ادامه مطلب
موکت ضد حریق

موکت ضد حریق چیست+ معرفی انواع موکت ضد حریق

در این مقاله، قصد داریم در مورد موکت ضدحریق صحبت کنیم که علاوه بر کفپوش ساختمان، به نوعی یک ابزار ایمنی هم محسوب می شود که جلوی انتقال حریق را می گیرد. انواع مختلفی از این نوع موکت وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستن

ادامه مطلب
تفاوت الیاف پلی استر و پلی پروپیلن

تفاوت الیاف پلی استر و پلی پروپیلن چیست؟

الیاف مصنوعی از آن چیزی که فکرش را بکنید بیشتر زیر پوست زندگی شما ریشه دوانده است. این الیاف امروزه آنقدر در صنایع مختلفی کاربرد دارند که شاید تفاوت بین این صنایع، برای شما هم تعجب برانگیز باشد! پارچه‌های گوناگون، برخی از اشیا دکوری منزل، کفپوش خودرو و حتی بتن ساختمان سازی از زمینه های کاربرد این الیاف در زندگی ما به شمار می‌روند.

ادامه مطلب
تولید کننده ژئوتکستایل

معرفی برترین شرکت های تولید کننده ژئوتکستایل

در دنیای ساخت و ساز، نام کدام تولید کننده ژئوتکستایل می‌درخشد؟ راز موفقیت پروژه‌های بزرگ ساخت و ساز و عمرانی  استفاده از ژئوتکستایل باکیفیت است. آنها نقش محوری در افزایش پایداری، دوام و عملکرد کلی پروژه‌های مختلف ایفا می‌کنند. بنابراین، تولیدکنندگان ژئوتکستایل مسئولیت قابل توجهی در ارائه محصولات باکیفیت دارند تا از این طریق نیازهای متنوع مشتریان را برآورده کنند.

ادامه مطلب
روش نصب ژئوممبران

روش نصب ژئوممبران به صورت اصولی+ 14 نکته طلایی

آیا به دنبال راهنمایی جامع و کامل برای نصب ژئوممبران هستید؟ فراموش نکنید که نصب صحیح و اصولی  لایه‌های ژئوممبران، تضمین‌کننده عملکرد بهینه و طول عمر مفید آنها خواهد بود. این راهنما از مجله موکت همدان تمام آنچه را که برای نصب ژئوممبران نیاز دارید، به شما ارائه می‌دهد. از آماده‌سازی زیرزمینه، حمل و نقل ژئوممبران تا جوشکاری و تست نشت، گام به گام با شما خواهیم بود.

ادامه مطلب