تهران، بلوار میرداماد غربی، کوچه دفینه، پلاک 4، طبقه 3، واحد 6

با دفتر مرکزی تماس بگیرید: 19 - 88773116 - 021

آدرس ایمیل: info@hamedanmoquette.com

با کارخانه تماس بگیرید: 40 - 34383238 - 081

آدرس ایمیل: info@hamedanmoquette.com

درباره ما

گروه صنعتی موکت همدان

گروه صنعتی موکت همدان قریب به 30 سال است که در تولید انواع کفپوش های نمدی، چاپی، تافتینگ، لایه های صنعتی، ژئوتکستایل، الیاف پلی پروپیلن، پلی استر، رزین های صنعتی و انواع مواد شیمیایی مورد مصرف در صنعت نساجی و رنگ در پایتخت تاریخ و تمدن ایران، شهر همدان، مشغول به فعالیت میباشد.

گروه صنعتی موکت همدان با اتکا به دانش و تجربه تنی چند از صنعتگران متعهد کشور با بیش از نیم قرن تجربه کار در بخش‌های مختلف صنعتی در سال 1362 در شهر تاریخی همدان بنا گردید. این مجموعه شامل ,واحد های تولید الیاف، انواع موکت‌های نمدی، مخمل و تافتینگ، رزین‌های مختلف صنعتی، لایه‌های صنعتی و ژئوتکستایل می باشدکه با استفاده از به‌روزترین تجهیزات و ماشین‌آلات دنیا در حال فعالیت است.

آموزش پرسنل و بهره‌مندی از دانش و تجربه متخصصان داخلی و  خارجی و ارتباط تنگاتنگ با دانشگاهها و اساتید فرهیخنه  آن منجر به ایجاد محصولاتی با کیفیت و با تنوع بالا گردیده که مورد تایید کلیه مصرف‌کنندگان در سراسر کشور و بسیاری از نقاط جهان  می باشد  طبعا ” نتیجه چنین تجربه ای نام پر آوازه و شناخته شده  شرکت در سطح داخلی و خارجی، کسب چندین نشان برتر تشویقی از موسسات صاحب نام داخلی و خارجی ، انتخاب مکرر این مجموعه بعنوان واحد نمونه و برتر صنعتی کشور می باشد.

کیفیت محصولات تولیدی

لازم به ذکر است گروه صنعتی موکت همدان در راستای رضایت مشتریان و نیز ارتقای کیفیت محصولات تولیدی خود در کنار توجه به مسائل زیست محیطی‌ و ایمنی بهداشت شغلی‌ اقدام به استقرار سیستم یکپارچه IMS  در تمام سطوح شرکت نموده است.

افتخارات

تولید کننده انواع موکت های خانگی (نمدی-تافتینگ) لایه های صنعتی و خودرویی، ژئوتکستایل، الیاف پلی پروپیلن و رزین های صنعتی

دارنده: تندیس طلایی ابتکار و کیفیت برتر بین المللی سال 2001 ژنو

دارنده: لوح تقدیر صادر کننده معتبر کشور از موسسه استاندارد

دارنده: گواهینامه رتبه زرین اتاق بازرگانی و صنایع معادن ایران

دارنده: تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان

دارنده: نشان بین المللی TQM CC100

دارنده: تندیس طلایی برترین انتخاب ملی

دارنده: گواهینامه سیستم یکپارچه IMS مبنی بر استاندارد های ISO 9001 : 2008 و ISO 14001: 2004 و OHSAS 18001 : 2007

عضو انجمن صنایع نساجی ایران

عضو انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن

عضو انجمن صنفی مهندسی ژئوسینتتیک ایران

عضو انجمن صنفی تولید کنندگان رزین ایران

واحد نمونه صنعتی سال های 1383-1387-1390-1392-1394-1396-1399-1400

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)

گروه صنعتی موکت همدان قریب به 30 سال است که در تولید انواع کفپوش های نمدی، چاپی، تافتینگ، لایه های صنعتی، ژئوتکستایل، الیاف پلی پروپیلن، پلی استر، رزین های صنعتی و انواع مواد شیمیایی مورد مصرف در صنعت نساجی و رنگ در پایتخت تاریخ و تمدن ایران، شهر همدان، مشغول به فعالیت میباشد.

این شرکت در راستای کسب و ارتقاء رضایت ذینفعان، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و نیز ایجاد محیط کار ایمن در جهت بهداشت و سلامت شغلی پرسنل خود، از سال 1389 اقدام به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) نموده، و در حال حاضر در سرار زنجیره ارزش خویش همواره متعهد به رعایت الزامات استاندارد های ISO 45001:2018، ISO 9001:2015، ISO 14001:2015 میباشد.

بر این اساس رئوس خط مشی شرکت به شرح ذیل اعلام میگردد:

اینجانب ضمن تعهد به رعایت اصول فوق و پشتیبانی مداوم از سیستم مدیریت یکپارچه مستقر در شرکت، در راستای دستیابی به بهبود مستمر و افزایش اثر بخشی، از کلیه کارکنان گرانقدر شرکت صنایع موکت همدان انتظار دارم با مطالعه، درک عمیق، ترویج و اجرای خط مشی فوق، اصول آن را سرلوحه تفکر و اقدامات خود قرار داده و زمینه مناسبی را برای دستیابی به اهداف تعیین شده، فراهم آورند.

– دکتر علیمردان شیبانی

مدیرعامل