محصولات ژئوتکستایل

گروه صنعتی همدان موکت با 25 سال سابقه در تولید منسوجات نبافته از سال 1383 با راه اندازی خط تولید ژئوتکستایل اکنون به تولید و عرضه انبوه و متنوع محصولات ژئوتکسايل در سطح کشور رسيده است بطوريکه در تمامي کاربردهای مهندسی  اعم از راه و ساختمان ، آب و فاضلاب ، مهندسی زيست محيطي ، رودخانه و سواحل و غيره ... محصولات ژئوتکسايل عرضه مي کند .


اين گروه صنعتی با داشنن گواهينامه های کيفيت بين المللی ژنو و لندن محصولات ژئوتکسايل خود را با تکنولوژی نيدل پانچ DILO آلمان به روش دو محوره بر اساس استانداردهای جهانی از جمله ASTM و AASHTO تا عرض 6 متر توليد مي نمايد و علاوه  بر بهره گيری از متخصصين مجرب و تجهيزات آزمايشگاهی در امر توليد و کنترل کيفيت محصول از دانشگاه های معتبر کشور از جمله دانشگاه پلی تکنيک  تهران بهره  می گيرد.

 

ژئوتکسايل منسوج بي بافت متشکل از الياف  پليمری مي باشد که با حرکات مکانيکي سريع و پيوسته سوزنهای بي شمار بهم متصل و تنيده مي شوند و لايه های فشرده و محکمی را بوجود می آورند .

 

ژئوتکسايل  توليدی اين شرکت از گراماژ 140 تا 2100 گرم بر متر مربع با عرض های 2 الی 6 متر با ابعاد و اندازه رولهای متفاوت عرضه می گردد .

 


[ دانلود مشخصات کامل ]

Geotextile